AUTO GAZ SYSTEM

Gaz Poll  Grzegorz Kuźmiński

03-668 Warszawa,  ul. Codzienna 50
tel. kom.  601-292-580

firma czynna   pon.-pt.  9-15

Firma Gaz Poll w branży auto gaz działa nieprzerwanie od 1999 roku.
Obecnie specjalizuje się w instalacjach z sekwencyjnym wtryskiem gazu. Profil działalności firmy to wyłącznie montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych, co klientom firmy gwarantuje dużą fachowość usług.

Montowane przez Gaz Poll samochodowe instalacje gazowe w większości składają się z elementów pochodzących od rodzimych producentów, np. firm:  AC S.A. (Stag),  KME,  LPGTECH  oraz od producentów włoskich, np.: BRC.

Gwarancyjny i pogwarancyjny serwis instalacji autogazu zapewniony jest klientom, którzy zamontowali je w Gaz Pollu.  Firma obsługuje również instalacje gazowe zakładane w innych warsztatach.

Firma Gaz Poll serwisuje większość instalacji LPG, które są i były montowane w Polsce. Należą do nich instalacje gazu o rynkowych nazwach: Lovato, LandiRenzo, Autronic, Tartarini, Elpigaz, Zavoli, Emmegas  oraz  Bigas, Nova Sgis, Lecho. Ostatnie 3 produkty kojarzone są z firmą Anlero-Polska, która przy Codziennej 50 przez 10 lat miała warsztat firmowy instalacji Bigas.
     W tym czasie warsztat Gaz Poll (zlokalizowany w Warszawie jeszcze przy ul. Szarych Szeregów 5b) także należał do sieci dystrybucji firmy Anlero-Polska.

Przy Codziennej 50 oferowane są następujące usługi:

  wymiana filtrów LPG,
  wymiana reduktora,
  komputerowa regulacja instalacji gazowych,
  analiza spalin,
  sprawdzenie szczelności instalacji gazowych,
  naprawa z wymianą części,
  wymiana zbiorników LPG.

Każdy samochód wyposażony w instalację gazową LPG to obniżona emisja spalin. Montaż instalacji gazowej w aucie stawia jego właściciela w szeregu ludzi dbających o środowisko, a tym samym o własne zdrowie. Jednak najbardziej wymiernym aspektem zamontowania instalacji gazowej LPG jest szybko odczuwalna oszczędność na kosztach paliwa.

W Necie dostępnych jest wiele algorytmów obliczania ile można zaoszczędzić na stosowaniu paliwa gazowego. Gaz Poll proponuje prosty KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI udostępniany przez firmę LPGTECH - pozwala on dokładnie ocenić opłacalność założenia samochodowej instalacji gazowej. KALKULATOR uwzględnia aktualne ceny benzyny i ceny LPG.

Niżej mapka Googli i lokalizacja firmy Gaz Poll na Targówku (częścią Targówka są Bródno i Zacisze). Sąsiednie dzielnice to Białołęka, Praga Północ; natomiast pobliskie miejscowości (do 7km) to Marki, Ząbki, Zielonka, Rembertów.

Podsumowując - ofertą Gaz Pollu są:
sprzedaż,  montaż,  serwis i diagnostyka samochodowych instalacji lpg z wtryskiem sekwencyjnym gazu
    oraz
diagnostyka i serwis instalacji autogazu wcześniejszych generacji..


Aktualizacja strony:  27 czerwca 2023 r.